“درب های اتوماتیک خانگی و صنعتی تخصص ماست”

شرکت ایمن گستر آموت با برند IGADOOR عرضه کننده مدرنترین تجهیزات دربهای اتوماتیک و صنایع وابسته ، به پشتوانه بیش از ده سال فعالیت درخشان در سراسر کشور عزیزمان ایران ، در حال انجام فعالیت  گسترده خود در زمینه دربهای اتوماتیک می باشد .

این شرکت تلاش دارد با ارائه محصولات از برندهای معتبر درب های اتوماتیک که دارای آخرین فناوری روز دنیا می باشد ، گامی موثر به سوی ارتقاء سطح کیفی و گسترش این خدمات در کشور بردارد . تنوع زیاد کالاها و عرضه‌کنندگان تجهیزات درب های اتوماتیک ، موجب سردرگمی مشتریان این نوع خدمات شده است . برخی مزیت‌ها و خدماتی که شرکت IGADOOR در جهت افزایش رضایت مشتری طراحی و اجرا نموده است به شرح زیر می باشد :

* قرارداد نگهداری و تعمیرات درب های اتوماتیک خانگی و صنعتی

* استفاده از برندهای معتبر درب های اتوماتیک

* امکان بازدید و مشاوره فنی رایگان جهت انتخاب بهترین سیستم درب های اتوماتیک

* برخورداری از رزومه‌ی معتبر و سابقه همکاری با سازمان‌ها و شرکتهای معتبر

* گارانتی یک تا پنج ساله وابسته به نوع محصول و ده سال خدمات پس از فروش درب های اتوماتیک

* استفاده از کارشناسان متخصص در دپارتمان مهندسی فروش و تکنیسن‌های مجرب در دپارتمان نصب و اجرای درب های اتوماتیک

درب های اتوماتیک خانگی و صنعتی

پیام مدیریت

اینجانب به همراه همکارانم در شرکت IGADOOR با استعانت از خدای متعال و با تکیه بر دانش و تخصص روز، تمامی تلاش و کوششمان را معطوف به ارائه بهترین و بالاترین کیفیت در خدمات خود نموده ایم. همچنین متعهد گشته ایم که با تشخیص به موقع نیازهای مشتریان عزیزمان همواره آنان را با جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا آشنا نماییم.تلاش اصلی ما این است که با مدیریت مطلوب تر، کیفیت خدمات خود را همواره در جهت همسو شدن با فناوری های روز دنیا حفظ نموده و در جهت بهبود و ارتقای آن از تمام توان و موجودی شرکت  استفاده نماییم و بر این باوریم که با تکیه بر دانش و تخصص ایرانی به بهترین ها خواهیم رسید .

انعقاد قرارداد با نهادها ، ارگانها و شرکتهای دولتی و خصوصی مهم جهت اجرای درب های اتوماتیک خانگی و صنعتی در کشور از دستاوردها و افتخارات مهم شرکت بوده و همواره قدردان اعتماد مشتریان عزیز و محترم خود هستیم و خدا را شاکریم و به خود می بالیم که در راستای تفکر صحیح مشتری مداری ، هیچگاه از ارائه درست محصولات و خدمات به مشتری کوتاهی از خود نشان نداده ایم

” همراه با آنهایی باشیم که به بهترشدن می اندیشند “.

مدیریت شرکت IGADOOR

مهندس محسن سعیدی